Дивись цього четверга о 22:30

Герої "Кохання без кордонів" обрали переможця!

Вітаємо Катерину Федорушко — історія №10. Катя отримуєсертифікат на 15000 грн. від КийАвіа.
P.S. Чекайте на електронного листа від адміністрації 1+1.
1
Тільки після зустрічі з коханим я зрозуміла,що фрази "Нас з'єднала доля", "Судилося бути разом" - це не просто гарні слова з романтичних фільмів,а реальне життя( при чому, моє власне:)))
Історією,з якої все починалось,я хочу поділитись з вами....))))
Одного липневого дня 2009 року я сиділа у себе в офісі за комп'ютером(я працювала оператором служби доставки в японському ресторані),було дуже спекотно,тому я відчинила двері(по сусідству з офісом були холодильні камери,з яких віяло бажаною прохолодою:)))Я трохи замріялась,і тут до мене озвався якийсь чоловічий голос...Дивлюсь- один з наших кухарів. Посміхається і так,наче жартома,до мене:"Пішли завтра у кіно на "Трансформери"!" Я йому у тому ж дусі:"А пішли!"
Я,звісно ж,вирішила,що це жарт(бо хто ж запрошує дівчину на такий «романтичний» фільм? ;)) Через кілька хвилин,занурена в робочий процес,я й думати забула про цю чудернацьку розмову,до вечора… Бо ввечері цей дивний хлопець зайшов попрощатись і нагадати про нашу майбутню зустріч!))) Я була шокована,але вороття назад не було:я ж вже погодилась,негарно тепер відмовляти… Та проблемка одна виникла: я не знала імені свого «кавалера»(питати в нього самого не хотілося,адже півроку вже разом працювали на той момент – незручно,упс:(), тож вирішила дізнатись через охоронців. А він,як виявилось потім, теж не знав, як мене звати і теж не наважився запитати у мене(через колег моїх «вирахував»:))
Настав цей день… Я,в принципі, розцінювала наш похід у кіно,як побачення,тому,зрозуміло,очікувала чогось загальноприйнятого(квітів,як мінімум:)). Що отримала врешті? Хлопця,що чекав мене біля кінотеатру з порожніми руками, пляшку пива з чіпсами, перегляд «фільму-мрії» кожної романтичної натури,як я, «Трансформери: помста полеглих» і вечерю у «кращому ресторані Києва»- «McDonald’s»:).
Але найцікавіше тільки попереду….. :) Подальший перебіг подій ані я,ані мій майбутній коханий передбачити не могли…
Зібрались ми вже по домам і тут «перший дзвіночок»-нам,виявилось,обом треба було на метро «Лісову»).Ну,думаю, ще трохи поспілкуємось і не нудно буде(чесно кажучи, не люблю в транспорті їздити сама). Далі виходимо:я йду на броварську маршрутку….і він йде туди ж! «Другий дзвіночок»…Кажу: «Мені на 404-ту»(біля неї мене чекала сестра моя рідна і зять- чоловік двоюрідної:з ними я мала їхати у село під Києвом,у гості); коли дивлюсь:очі у хлопця помітно округлилися і він промовив: «І мені на 404…». «Третій дзвіночок»… Ланцюжок збігів і далі продовжував набирати оберти…
Їдемо вже в маршрутці, розмовляємо, заїхали у Бровари і тут ситуація: мій зять одночасно з моїм супутником вигукнули: «На Короленка зупиніть,будь-ласка!» Тепер уже в мене очі округлилися:) «Четвертий дзвіночок»…
Вийшли з машрутки,йдемо і я вже не знаю,чого чекати далі(ми вдвох впали в легкий шок…).А це ще був не кінець чудасій! :)
Виявилось,що і з зупинки «Короленка» нам рухатись в одному напрямку, при чому, до одного і того ж будинку! Розговорившись в моїм зятем, мій суджений виявив,що його хрещена,в якої він жив на той момент, мешкає в одному будинку з батьками мого зятя! І, мало того, їхні сім’ї(мого зятя і майбутнього чоловіка)- земляки( з смт.Поліське,що було недалеко від Чорнобиля)! Не втомлююсь згадувати і рахувати: «п’ятий дзвіночок»…
І,продовжуючи далі, рідний брат мого хлопця вчився в одному класі зі старшою сестрою мого зятя! «Шостий дзвіночок»…
Ось після такої шаленої порції збігів ми,нарешті, попрощалися. Всю подальшу мандрівку до села я знову і знову прокручувала цей день подумки і не могла повірити,що все це відбулось насправді… Добравшись до місця призначення - дому двоюрідної сестри, я розповіла їй цю неймовірну історію,на що вона мені з посмішкою: «О,Катюха,то в нас ще й чоловіки земляками будуть!» Я тоді відмахнулась, а що,врешті, вийшло? А те,що через 2 роки після цього знакового дня ми стали чоловіком і дружиною, як-то кажуть: «Перед Богом і людьми»…:)
Як дізналась вже набагато пізніше, мій майбутній чоловік зовсім не розцінював нашу зустріч,як побачення(йому просто не було з ким піти на довгоочікувану прем’єру фільму)! :) А замислюватись над тим, що я не лише перша-ліпша супутниця для походу у кіно, він почав після нашого прощання у той день. Вир збігів поглинув не тільки мої думки… Чи,може, то були не збіги,а доленосні моменти? Я схиляюсь до другого варіанту…:)
165
Виникла помилка

Увійти на сайт

за допомогою

Правила

1.Офіційні правила конкурсу „Кохання без кордонів”.
1.1. Конкурс «Кохання без кордонів» (російською: «Любовь без границ») (надалі – «Конкурс») – це конкурс історій кохання глядачів телеканалу 1+1 (надалі – Учасник конкурсу) триватиме з 17:00 «7» серпня 2013 року до 23:59 «7» жовтня 2013 року (надалі – «Період проведення конкурсу») виключно на території України (надалі – «Територія»).
1.2. Про конкурс:
Загальна тривалість змагання – 62 дні. Конкурс проходить у два етапи.
В першому етапі визначаються 20 фіналістів за результатами голосування користувачів web-сайту lovestory.1plus1.tv.
Голосування відбувається шляхом додавання одного голосу до рейтингу Учасника конкурсу. Голосування Користувачами за одного Учасника можливе лише один раз.
У Конкурсі бере участь необмежена кількість учасників.
Список із 20 учасників, що стали фіналістами користувацького голосування з’явиться на сайті о 14:00 1 жовтня.
В другому етапі роботи фіналістів оцінюються журі, до якого входять 4 герої шоу «Кохання без кордонів. Роботи оцінюються по шкалі від 0 до 10.
Переможцем конкурсу вважається учасник, який набере якнайбільше балів у голосуванні журі.
2. Організатор конкурсу.
2.1. Організатором Конкурсу є «Телерадіокомпанія «Студія 1+1» у формі товариства з обмеженою відповідальністю (надалі – «Організатор»).
3. Виконавець конкурсу.
3.1. Виконавець Конкурсу є «Телерадіокомпанія «Студія 1+1» у формі товариства з обмеженою відповідальністю (надалі – «Виконавець»);
4. Умови участі в конкурсі.
4.1. У Конкурсі мають право брати участь громадяни України, які проживають на території України (надалі – «Учасник конкурсу»). Не визнаються Учасниками конкурсу і не мають права брати в ньому участь особи, які не відповідають умовам або не виконують умов даних Офіційних Правил (надалі – «Правила»).
У конкурсі можуть брати участь лише повнолітні громадяни України.
4.2. Для участі в Конкурсі Учасник конкурсу має зареєструвати профайл на web-сайті та завантажити на нього свою конкурсну роботу, що може складатися з фото, відео та текстових матеріалів. Адреса сайту: lovestory.1plus1.tv (надалі «web-сайт»).
4.2.1 Роботи, що розміщуються на сайті, повинні відповідати наступним умовам:
• Робота має бути створена особисто учасником, який її завантажує.
• Фотографія та відео, що використовуються у роботі, не повинні містити елементи порнографії, насильства або жорстокості – такі матеріали до участі в конкурсі не приймаються і будуть видалятись адміністрацією сайту.
5. Подарунки конкурсу.
5.1. Беручи участь в Конкурсі, Учасник конкурсу має можливість отримати один сертифікат номіналом 15 000 грн. (п'ятнадцять тисяч гривень), що надає можливість придбати подорож чи туристичні послуги в ПАТ «КИЙ АВІА».
6. Переможці конкурсу.
6.1. Визначення Учасника конкурсу, що здобув право на отримання подарунку Конкурсу (надалі – «Переможці конкурсу»), відбувається у два етапи.
6.2. У першому етапі обирається 20 фіналістів за результатами голосування користувачів web-сайту. Кожен користувач може проголосувати лише один раз зі свого зареєстрованого профілю.
6.3. У другому етапі журі конкурсу голосує за роботи, що увійшли у список з 20 фіналістів.
6.4. Право на отримання подарунку Конкурсу Учасником, має той Учасник конкурсу, чия робота набрала найбільшу кількість голосів журі у другому етапі конкурсу
6.5. Повідомлення Переможця конкурсу, що здобув право на отримання Подарунку здійснюється за телефоном та/або по e-mail, що був вказаний при реєстрації на web-сайті.
6.6. Учасник конкурсу (визначений таким, що має право на подарунок), який виявить бажання отримати подарунок, повинен надіслати протягом 30 днів після отримання листа/дзвінка від Організатора про право отримати такий подарунок, поштою на вказану адресу наступні копії документів та інформацію:
- копія першої, другої сторінки та сторінки з пропискою внутрішнього паспорта Учасника конкурсу;
- копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків Учасника конкурсу;
- контактний телефон Учасника конкурсу з зазначеним кодом населеного пункту та поштова адреса із зазначенням індексу.
6.7. Вказана в п. 6.6. інформація повинна бути подана друкованими літерами або розбірливим почерком.
6.8. Передача подарунку оформлюється шляхом підписання протоколу про отримання подарунку між Організатором Конкурсу та Учасником конкурсу.
6.9. У випадку ненадання Учасником конкурсу копій документів, зазначених в п.6.6. та непідписання протоколу про вручення подарунку (п. 6.8) цих Правил, протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання повідомлення про здобуття права на подарунок Конкурсу, Учасник конкурсу позбавляється права на отримання подарунку.
6.10. Результати Конкурсу будуть опубліковані на web-сайті, що знаходиться за адресою: lovestory.1plus1.tv.
6.11. Подарунок буде вручено особисто (за місцем фактичного знаходження організатора – м. Київ, вул. Фрунзе, 23) або надіслано поштою за адресою, яка буде вказана Переможцем згідно п. 6.5 та п. 6.8 цих Правил, якщо учасник проживає за межами міста Києва.
6.12. Переможець конкурсу погоджується з тим що, Організатор не відшкодовує витрати на проїзд, проживання та будь-які інші витрати пов’язані з участю у Конкурсі та отриманням подарунків.
7. Інші умови
7.1. Відповідальність за сплату податку з доходів фізичних осіб, пов’язаних з отриманням Учасником конкурсу подарунку Конкурсу, несе Організатор.
7.2. Взявши участь в Конкурсі, Учасники конкурсу надають свою згоду на:
а) отримання Організатором та Виконавцем особистої інформації, що міститься в документах, копії яких надаються Учасниками конкурсу згідно з цими Правилами;
б) використання такої інформації Організатором та Виконавцем з метою проведення Конкурсу у відповідності з чинним законодавством України;в) копії документів, наданих Виконавцю та Організатору, не підлягають поверненню Учасникам конкурсу.
г)проведення фото та/або відео зйомки за участю учасника в момент вручення подарунку та подальше розміщення таких фото та/або відео зйомки в маркетингових та/або рекламних цілях на сайті та/або інформаційних та/або рекламних матеріалах Організатора.
д)використання надісланих на конкурс фотографій Учасників та подальше розміщення таких фотографій в маркетингових та/або рекламних цілях на сайті та/або інформаційних та/або рекламних матеріалах Організатора.
7.3. Заміна подарунку Конкурсу будь-яким іншим благом не допускається.
7.4. Інформування щодо Правил та умов Конкурсу здійснюється за допомогою анонсування Конкурсу та розміщення офіційних Правил та умов Конкурсу на web-сайті, що знаходиться за адресою: lovestory.1plus1.tv, розміщення скороченої інформації щодо механіки Конкурсу у рекламних матеріалах.
7.5. Організатор забезпечує об’єктивність та неупередженість визначення Переможців конкурсу.
7.6. Організатор не вступає у дискусії між Учасниками конкурсу щодо визнання Учасників конкурсу переможцями Конкурсу.
7.7. Організатор Конкурсу має право відмовити в участі в Конкурсі особі, що невірно, не повністю або нерозбірливо надала інформацію, що є обов’язковою відповідно до даних Правил, не відправила повний комплект копій документів та/або інформації, як вказано у п.6.6. вище, та/або не виконала інших вимог даних Правил, при цьому така особа не має права на одержання від Організатора/Виконавця Конкурсу будь-якої компенсації.
7.9. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Правил і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Конкурсу відповідно до вимог чинного законодавства України.
7.10. Своєю участю в Конкурсі всі Учасники конкурсу повністю погоджуються з цими Правилами та зобов’язуються їх виконувати.
7.11. Організатор і Виконавець Конкурсу не несуть відповідальності за:
а) технічні проблеми з передачею даних при застосуванні каналів зв’язку, що використовуються під час проведення Конкурсу;
б) втрату, затримку або пошкодження поштових листів та інших відправлень, внаслідок обставин, які не залежать від нього (наприклад, якщо втрата, затримка або пошкодження листа відбулася з вини пошти або третіх сторін), а також з причини зазначення Учасником конкурсу неправильної та/неповної, та/або не оновленої адреси;
в) невиконання (несвоєчасне виконання) Учасниками конкурсу своїх обов’язків, передбачених цими Правилами.
7.12. Результати Конкурсу є остаточними і оскарженню не підлягають.

Подарунковий сертифікат

Журі

Ігор Голубчик
36 років. В 14 років разом з батьками емігрував до Чикаго. Є уособленням американської мрії – має свій успішний медіа-бізнес. Ігор прихильник американського стилю життя, проте одружитися хоче саме з українкою. “У американських жінок немає поняття разом. Тут переміг індивідуалізм. Подружжя навіть у відпустку їздять окремо. Я ж хочу усе робити разом і лише з українською жінкою це можливо”
Василь Борсук
46 років. Фермер. В Іспанії живе 13 років. Вся його величезна родина 10 братів и сестер з cім’ями також емігрували до Іспанії. Василь переконаний, що українця може зрозуміти лише українка. Він шукає не просто господиню, а жінку до душі, яка готова не тільки переїхати до Іспанії, а піти за ним на край світу.
Марк Ентоні Малінос
35 років. Займається ресторанним бізнесом. Його бабуся емігрувала до Канади під час Другої світової війни. Онука виховала в українських традиціях. Тому Марк переконаний, що українські жінки найкращі у світі. Для нього важливо, аби 94-річна бабуся схвалила його вибір.
Тетяна Колесникова
25 років. Працює у стоматологічній клініці. Ще дитиною переїхала з батьками до Сполучених Штатів Америки. У 14 років втратила батька. Наразі намагається знайти чоловіка схожого на нього. “Американці зовсім інші, їм не вистачає української сердешності. Тому будувати своє життя хочу тільки з українцем»

Кохання без кордонів

Для великого почуття не існує відстаней! 4 героїв романтичного реаліті "Кохання без кордонів" довгі роки прожили далеко від України. Вони досягли всього, але так і не зустріли кохання. Тому що справді щасливими їх може зробити лише людина з рідною, українською, душею. Герої "Кохання без кордонів" - це троє чоловіків та одна дівчина. Вони успішні, красиві і невиправно романтичні:

Цікаві факти:

Надсилайте історію свого кохання

і можливо саме ви отримаєте можливість відправитись у подорож зі своєю другою половинкою!

Щоб продовжити введіть свою електрону адресу

Додавання відео

Слідкуйте за нами у вашій соцмережі

0
0 0
имя
Я хочу вам рассказать не совсем историю о любви, хотя она и присутствует, я хочу донести до вас сию мораль написанного о светлой любви и о том, что в любовь надо верить… Как человек, который постоянно размышляет о бытие, я раскрываю любовь как чувство, которое присуще не каждому, я имею ввиду про настоящую, обжигающую разум, большую любовь. Хотя и говорят, что любовь для каждого своя, но так ли это? Если ты не готов отдать все ради нее/него, то это не любовь, по крайне мере она не естественна, если тебе по какой то причине лень сделать своей половинке приятное, если ты не думаешь о ней в процессе важных дел или ставишь что то превыше её/него, то это та лже любовь, которая несется к нам с популярного телепроекта. Мы же не говорим, что сладкий вкус-для каждого имеет свой вкус, он всем нам сладок, так же и любовь… сладка всем нам, когда она настоящая. Я понял, что люблю, по настоящему люблю, когда испытал сильнейшую душевную муку от той мысли, что человек, который на тот момент мне был просто симпатичен, не взаимен со мной в чувствах. Её зовут Иришка. Я и понятие не имел как эта девушка перекувырнёт все мое нутро, все мои мысли и чувства. До нее я никогда не задумывался о любви, у меня были просто отношения, среднестатистические отношения, которые я и считал любовью. У меня были девушки, которые мне были просто симпатичны и о бОльшем я и не задумывался прежде. Познакомились мы в сети и продолжали виртуалить еще около полу года до того как случится наше первое свидание. Знаю, звучит странно, пол года перед первым свиданием, но так получилось, да и отношение протекали в мега позитивной форме легкого флирта, словно лучшие
0

Коментарі0%